Specjalista ds. Zakupów - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, czołowego producenta urządzeń grzewczych, oferującego kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali, oraz usług z zakresu instalacji grzewczych i fotowoltaicznych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. ZakupówMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Poszukiwanie źródeł zakupu i ofert na komponenty do produkcji
  • Negocjacje warunków współpracy oraz składanie zamówień pod bieżące zapotrzebowanie
  • Prowadzenie cenników zakupowych oraz kartotek asortymentowych
  • Stałe weryfikowanie poziomu cen i optymalizacja kosztów
  • Bieżąca analiza zgłaszanego zapotrzebowania oraz stanów magazynowych
  • Przeprowadzanie procesu nadzoru i ewentualnej reklamacji dostaw
  • Budowanie jakościowych relacji z obecnymi dostawcami i poszukiwanie nowych
  • Systematyczne badanie rynku i trendów
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego (min.B2)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zdolność analityczne i elastyczność
  • Preferowane wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia
  • Swobodęw działaniu i decyzyjności przy jednoczesnym wsparciu
  • Pracę z najnowszymi technologiami w firmie nastawionej na ciągły rozwój
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki medycznej
  • Program poleceń pracowniczych
  • Cykliczne imprezy integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.