Specjalista ds. Zakupów - rekrutacja online

HRK S.A.

Częstochowa, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy o profilu produkcyjno-handlowym, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów.

Specjalista ds. ZakupówMiejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych i umów.
  • Zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców.
  • Monitorowanie rynku dostawców materiałów.
  • Prowadzenie i udział w projektach oszczędnościowych.
  • Współpraca z działami produkcyjnymi, logistyki i finansowymi.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień zakupowych.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami handlowymi.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Dziale Zakupów (atutem będzie doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Zaangażowanie, efektywne planowanie pracy własnej, umiejętność nawiązywania relacji z partnerami handlowymi.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wielozadaniowość.
  • Doświadczenie w negocjacjach cen i warunków handlowych.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Przyjazną, koleżeńską atmosferę.
  • Wspracie organizacji w podnoszeniu kwalifikacji i umiejętności zawodowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.