Specjalista ds. zakupów materiałów elektrycznych

Grupa590

35-082 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem działu zakupów w firmie GC Energy poszukujemy Specjalisty ds. zakupów materiałów elektrycznych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon do pt w godzinach 8-16
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • naukę języka angielskiego
  • własne miejsce parkingowe

Zakres obowiązków: zapewnienie terminowych i optymalnych finansowo dostaw materiałów kluczowych w ramach kontraktów realizowanych przez spółkę na budowach w kraju i za granicą, w tym w szczególności:

  • wsparcie działu kosztorysów i ofertowania w zakresie wyceny materiałów wchodzących w zakres robót oferowanych przez spółkę z branży elektrycznej (w fazie przygotowania odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów, przetargi publiczne),
  • negocjacje warunków zakupu z dostawcami, analizy porównawcze, rekomendowanie do zarządu najkorzystniejszych ofert,
  • udział w opracowaniu umów z dostawcami / zamówień na dostawy, pośrednictwo w formalizowaniu umów uzgodnionych pomiędzy dostawcą a spółką,
  • kontrola i monitorowanie dostaw zamówionych materiałów na budowy, podejmowanie działań prewencyjnych oraz naprawczych, informowanie o możliwych opóźnieniach,
  • optymalizacja kosztów zakupu materiałów i narzędzi, rekomendacje dla zarządu spółki zmierzające do redukcji kosztów, zastąpienia wykorzystywanych materiałów alternatywnymi, współpracy z nowymi dostawcami,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe - profil energetyczny, elektryczny, automatyka lub pokrewny,
  • wiedza z zakresu dokumentacji technicznej i wymagań jakościowych materiałów stosowanych w budowie instalacji elektrycznych,
  • mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej na podobnym stanowisku (hurtownie elektryczne itp.),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (negocjacje w języku angielskim)
  • dobra znajomość MS Excel.

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy