Specjalista ds. zakupów materiałów budowlanych

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży budownictwa inżynieryjnego poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
• Realizacja zakupów materiałów i usług zgodnie z potrzebami firmy;
• Prowadzenie zapytań ofertowych i postępowań zakupowych w zakresie materiałów i usług na budowy infrastruktury kolejowej i mostowej;
• Współpraca z dostawcami i klientami firmy, poszukiwanie nowych dostawców, budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych, negocjacje warunków umownych;
• Koordynacja realizacji zamówień i dostaw materiałów zgodnych z kosztorysem, specyfikacją i uzgodnieniami z inwestorem,
• Sporządzanie umów oraz zamówień;
• Nadzór nad terminowością dostaw i ich zgodnością z zamówieniem/umową.

Wymagania

• Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie o profilu budowlanym;
• Wykształcenie wyższe – preferowane budowlane;
• Znajomość rynku dostawców;
• Wiedza techniczna z branży budowlanej – wymóg konieczny;
• Rozumienie specyfiki funkcjonowania budów i ich potrzeb;
• Umiejętności negocjacyjne i budowania relacji z dostawcami oraz wewnątrz firm;
• Umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Word, Excel;
• Bardzo dobra organizacja pracy;
• Umiejętność współpracy w ramach zespołu;
• Gotowość do wyjazdów poza biuro (uzgodnienia na budowie).

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie