Specjalista ds. Zakupów (k/m)

Michael Page

Oława, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zatrudniająca w Polsce powyżej 500 osób.

Opis stanowiska

  • Analiza rynku dostawców produktów i usług
  • Negocjacje zakresów rzeczowych, terminowych oraz finansowych zakupów wyrobów i usług
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert
  • Kwalifikacja i dyskwalifikacja dostawców, audyty u dostawców
  • Optymalizacja procesów zakupowych w ramach redukcji kosztów
  • Określanie warunków współpracy, przygotowywanie umów z dostawcami
  • Analiza wymagań klientów w zakresie dostaw i wykonawstwa
  • Monitorowanie działań związanych z zatwierdzaniem komponentów i/lub technologii oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów z dostawcami

Profil kandydata

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami międzynarodowymi
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Biegła znajomość Microsoft Office (Excel, Power Point)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka włoskiego jako dodatkowy atut
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z programem SAP lub innym ERP
  • Komunikatywność, sumienność, nastawienie na rezultaty
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Samodzielną i ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
  • Realna możliwość rozwoju w ramach struktur firmy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet benefitów socjalnych do wyboru
  • Możliwość bezpłatnej nauki/ doskonalenia języka angielskiego i/lub włoskiego
  • Dofinansowane posiłki
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oława
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page