Specjalista ds. zakupów (k/m)

Michael Page

Bolesławiec, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Bolesławcu.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie negocjacji cenowych z dostawcami
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Zbieranie ofert i tworzenie analizy rynku
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów zakupu
  • Prowadzenie rozmów handlowych z dostawcą
  • Ocena techniczno- jakościowa dostawców
  • Systemowe zarządzanie przepływem zamówień
  • Opracowywanie strategii ciągłego doskonalenia dostawców w zakresie: Jakości, Usług, Kosztów i Technologii

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość pakietu MS Office, znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realna możliwość rozwoju w ramach struktur firmy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Zdobycie cennego doświadczenia w obszarze zakupów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page