Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • odpowiedzialność i zarządzanie zakupami inwestycyjnymi Indirect dla Grupy Logstor,
  • negocjacje handlowe oraz umów z dostawcami,
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych projektów,
  • wdrażanie oraz monitorowanie wprowadzanych projektów oszczędnościowych,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi, również na etapie definiowania i precyzowania potrzeb,
  • zadania operacyjne w SAP.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • 5 lat doświadczenia w zakupach pośrednio produkcyjnych (Indirect /Capex), najlepiej w firmach produkcyjnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość technik zakupowych oraz doświadczenie operacyjne z zakresu prowadzenia rozmów handlowych,
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność współpracy w zespole oraz proaktywność i kreatywność w znajdowaniu rozwiązań,
  • dynamizm w działaniu, samodzielność oraz niezależność,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Energetyka , Praca Inżynieria , Praca Zakupy / Zaopatrzenie