Specjalista ds. zakupów i logistyki

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy specjalisty doświadczonego w obszarze zakupów i łańcucha dostaw na stanowisko Supply Chain Management Specialist / Specjalisty ds. zakupów i logistyki

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna działająca w ponad 150 krajach w obrębie grupy zlokalizowanych na całym świecie. W Polsce zakład produkcyjny zlokalizowany jest około 10 km od Katowic.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie łańcuchem dostaw komponentów i usług niezbędnych do produkcji,
  • Analiza zapotrzebowania na materiały do produkcji z wykorzystaniem systemu Comarch ERP,
  • Planowanie zakupów materiałów i usług kooperacyjnych,
  • Przygotowanie i składanie zamówień do dostawców,
  • Kontrola terminowości dostaw materiałów,
  • Utrzymywanie właściwych relacji z dostawcami,
  • Poszukiwanie alternatywnych dostawców,
  • Przygotowywanie i nadzorowanie procesów wdrożeniowych nowych dostawców i komponentów,
  • Definiowanie parametrów zakupów w systemie ERP,
  • Bieżąca analiza kosztów dostaw,
  • Weryfikacja zdolności produkcyjnych dostawców.

Profil kandydata

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze zakupów
  • Doświadczenie w pracy w obszarze łańcucha dostaw w firmie produkcyjnej
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Znajomość i obsługa systemów ERP,
  • Dokładność, terminowość oraz proaktywność w działaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Przyjazne warunki i miła atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page