Specjalista ds. zakupów i importu

HM Serwis Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, producenta elementów złącznych, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. zakupów i importu.

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: zak/poz/2017

Zadania:
- realizacja procesu zakupów produktów i monitowanie terminowości dostaw,
- przygotowywanie analiz warunków handlowych dostaw,
- utrzymanie kontaktów z bieżącymi dostawcami oraz nawiązywanie nowych,
- analiza rynku dostawców,
- kontrola stanów magazynowych,
- analiza rotacji zapasów,
- ocena dostawców.

Wymagania

- wykształcenie wyższe – techniczne (warunek konieczny).
- zaawansowana znajomość języka angielskiego (umożliwiająca kontakt z dostawcami i udział w Tragach)
- umiejętność zaawansowanej obsługi komputera i pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel),
- znajomość zasad optymalizacji procesów zakupowych,
- myślenie analityczne,
- umiejętność prowadzenia negocjacji,
- samodzielność i samodyscyplina w realizowaniu zadań,
- nastawienie na realizację powierzonych celów,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
- szkolenie doskonalące wiedzę techniczną i handlową,
- kurs języka angielskiego,
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, wiedzy i umiejętności,
- okresowe wyjazdy służbowe.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie