Specjalista ds. Zakupów / Commodity Buyer

Moltton

Częstochowa, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizacja strategii zakupowej dla przydzielonej grupy materiałowej
  • Opracowanie i wykonanie budżetu
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i analizowanie ofert, także pod kątem jakościowym,
  • Negocjowanie cen, umów, warunków handlowych, terminów dostaw
  • Kompleksowy nadzór nad zamówieniami
  • Prowadzenie i aktualizowanie wymaganej dokumentacji, w tym umów z dostawcami
  • Monitorowanie rynku dostawców
  • Rozwijanie relacji z kluczowymi klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Sporządzanie raportów i list zakupów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w zakresie narzędzi zakupowych, takich jak podział kosztów, zarządzanie modelem kosztowym, negocjacje, system indeksacji, zarządzanie umowami
  • Zorientowanie na cele
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
  • Rozwój zawodowy i możliwość kariery w globalnym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton