Specjalista ds. zakupów bezpośrednich

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:
• Zarządzanie i administracja zamówieniami dla części bezpośrednio produkcyjnych i narzędzi zlokalizowanych u dostawców we współpracy z kupcami strategicznymi.
• Kontrola i administracja zatwierdzeń przez dostawców zamówień produkcyjnych.
• Wyjaśnianie rozbieżności cenowych z dostawcami i współpraca w tym zakresie z działem finansów.
• Zarządzanie zakupami części serwisowych (zapewnienie dostępności, negocjacje warunków dostaw).
• Zarządzanie zamówieniami(tworzenie, modyfikacja, przedłużanie) i negocjacja zmian cenowych.
• Obsługa systemu QAD oraz EAM (zarządzanie danymi, tworzenie/zmiana dostawców w systemie).
• Zarządzanie procesem aktualizacji cen w oparciu o zmiany kursowe walut i indeksów materiałowych, zmiany inżynieryjne.
• Współpraca z Menadżerem ds. Zakupów oraz Administratorem Jakości Dostawców w procesie odzyskiwania kosztów złej jakości (cost recovery).
• Współpraca z działami: PLPL, OPM oraz kupcami strategicznymi przy zamawianiu oraz egzekwowaniu terminowości dostaw części w fazie przedprodukcyjnej oraz próbek na potrzeby zmian inżynieryjnych.
• Współpraca z kupcami strategicznymi oraz działem logistyki w egzekwowaniu terminowości dostaw (backlog).
• Opieka nad komercyjną współpracą z dostawcą dla części w produkcji.
• Współpraca z działami wewn. w procesie Supplier Change Request (w tym analiza komercyjnego aspektu zmiany).

Oczekiwania:
• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku pracy z dostawcami w dziale zakupów
• Znajomość języka ang. Na poziomie min. B1/B2
• Znajomość pakietu MS Office
• Wykształcenie ekonomiczne lub techniczne
• Umiejętności negocjacyjne
•Znajomość procesów produkcyjnych

Oferujemy:

• Praca w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automitive
• Dofinansowanie do posiłków
• Bogaty pakiet socjalny (karty podarunkowe na święta, Multisport i inne benefity)
• Dofinansowanie do pakietu medycznego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials