Specjalista ds. Zakupów - art. dziecięce

Poznań, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Nasz klient to obecny na rynku od ponad 15 lat, producent artykułów dziecięcych. W związku z rozwojem obszaru zarządzania produktem i sourcingu firma poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Zakres zadań:

Współtworzenie strategii zakupowej

Pozyskiwanie dostawców i negocjacje warunków zakupu

Tworzenie i rozszerzanie oferty produktowej w sprzedaży e-commerce

Analiza trendów rynkowych i poszukiwanie nowych kierunków rozwoju

Audytowanie i wdrożenie nowych dostawców

Koordynowanie realizacji kontraktów

Przygotowanie raportów i analiz

Wymagania:

Doświadczenie w obszarze zakupów

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana znajomość branży artykułów dziecięcych

Doświadczenie we współpracy z dostawcami z Dalekiego Wschodu

Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne

Samodzielność w działaniu, decyzyjność

Klient oferuje:

Duże możliwości rozwoju zawodowego

Ciekawą pracę obfitującą w wyzwania i ambitne projekty

Atrakcyjne wynagrodzenie

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie