Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Specjalista ds. wynajmu (j. niemiecki)

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom (relokacja do Wrocławia), śląskie

ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie i negocjowanie umów najmu
  • Przygotowywanie koncepcji i kalkulacji wynajmu, z uwzględnieniem różnorodności branż
  • Ocena lokalizacji, analiza konkurencyjności i obliczanie rentowności
  • Kompleksowa obsługa rozległej sieci najemców
  • Analiza lokalnego rynku nieruchomości
  • Uzgodnienia z działami wenętrznymi takimi, jak dział planowania, budowlany, kosztów eksploatacji i innymi.
  • Przygotowywanie dokumentów do podjęcia decyzji przez zarząd

Twój profil:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie ekspansji lub wynajmu nieruchomości komercyjnych
  • Ukończone studia ekonomiczne/ handlowe o specjalności zarządzanie nieruchomościami lub równorzędne
  • Znajmość j. niemieckiego i j. polskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajmość pakietu MS Office – Word, Excel
  • Komunikatywność, inicjatywa, zaangażowanie, dobra organizacja i umiejętności negocjacyjne
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Wdrożenie do pracy w centrali firmy (Niemcy) przez ok. 12 miesiecy

Oferujemy:

  • Nowoczesne i międzynarodowe przedsiębiorstwo
  • Ddrożenie do pracy oraz szkolenia w centrali firmy w Niemczech
  • Karta Multisport po okresie próbnym
  • Pakiet medyczny
  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • Nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • Imprezy firmowe

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać wyłącznie w j. niemieckim!

Firma Saller jest międzynarodowym i odnoszącym duże sukcesy przedsiębiorstwem,... kierowanym bezpośrednio przez właściciela, a jego podstawową działalnością jest kierowanie projektami/wynajem, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie budowami oraz zarządzanie centrami w ramach gospodarczych nieruchomości przeznaczonych na handel. W krajach takich jak Niemcy, Polska, Czechy i Słowacja zatrudniamy ponad 190 pracowników i tym samym jesteśmy niezawodnym partnerem zarówno dla naszych współpracowników jak i klientów. Udowadniamy to poprzez ciągły rozwój naszej firmy oraz poprzez oferowany profesjonalizm.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena , Praca Kadra zarządzająca , Praca Sprzedaż - Account Management