Specjalista ds wyceny przedsiębiorstw

Katowice, śląskie

Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za dokonywanie wycen przedsiębiorstw, spółek na bazie analizy wskaźnikowej, fundamentalnej, na podstawie przedstawionych sprawozdań finansowych. Analizowanie rynku i czynników wpływających na wartość danych podmiotów.

Wymagania

Wykształcenie wyższe o profilu związanym z pełnioną funkcją. Doświadczenie zawodowe. Znajomość języka angielskiego. Prawo jazdy kat B

Maksimum Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. to firma posiadająca olbrzymie doświadczenie w... dziedzinie nieruchomości. Opal jest właścicielem kilkudziesięciu nieruchomości głównie na terenie Aglomeracji Śląskiej oraz właścicielem gotowych projektów inwestycyjnych do szybkiej realizacji przez inwestora. Dzięki swojej działalności jesteśmy jednym z liderów w tej branży na terenie Województwa Śląskiego.
Firma zajmuję się rewitalizacją i komercjalizacją własnych obiektów biurowych, hotelowych, Firma zajmuję się rewitalizacją i komercjalizacją własnych obiektów biurowych, hotelowych, przemysłowych, magazynowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Analityka , Praca Finanse , Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena , Praca Administracja biurowa , Praca Inne