SPECJALISTA DS. WYCEN

EDS FTW Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych
  • Udział w weryfikacji i negocjacjach ofert
  • Bieżące utrzymywanie i kompletowanie dokumentacji ofertowej
  • Tworzenie kosztorysów, budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu, Projektantami oraz Wykonawcami
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Wsparcie w kontraktacji

WYMAGANIA

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Umiejętność kosztorysowania i analizowania ofertowanych robót budowlanych
  • Doświadczenie we współpracy z Wykonawcami i Projektantami
  • Umiejętność kosztorysowania w programie NORMA PRO
  • Biegła znajomość AutoCad i pakietu Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane, znajomość programu MS PROJECT oraz doświadczenie w realizacji lub kosztorysowaniu parków handlowych

NASZA FIRMA OFERUJE

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i inwestycjach,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

EDS FTW świadczy usługi prefabrykacji elementów betonowych. Naszymi klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne