Specjalista ds. współpracy międzynarodowej

BIURFOL Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

BIURFOL - przedsiębiorstwo o 30-letnim doświadczeniu produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej. Specjalizujemy się w wytwarzaniu artykułów biurowych standardowych i personalizowanych z folii PCV oraz PP.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednie wsparcie funkcjonowania działu współpracy międzynarodowej firmy
  • Bieżąca współpraca z działem operacyjnym, planowania oraz produkcji
  • Przygotowywanie ofert, cenników i innych dokumentów związanych z procesem sprzedażowym
  • Wprowadzanie zamówień, zleceń i innych dokumentów związanych z realizacją projektu
  • Tworzenie raportów, zestawień, analiz, prezentacji w języku polskim oraz angielskim
  • Poszukiwanie nowych partnerów handlowych i rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami firmy
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji handlowej
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów
  • Monitoring statusu prowadzonych spraw
  • Sumienne raportowanie z realizacji zadań
  • Współpraca z firmami kurierskimi, transportowymi i dostawcami usług
  • Aktualizowanie bazy danych klientów, dostawców oraz firm współpracujących
  • Bieżące monitorowanie rynku, analiza konkurencji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych
  • Umiejętność obsługi komputera ( MS Office)
  • Prawo jady kategorii B
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wielozadaniowość
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Inicjatywa, kreatywność, aktywne szukanie rozwiązań
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzowania zadań
  • Odpowiedzialność i ukierunkowanie na realizację celów
  • Pozytywne nastawienie do wyzwań
  • Samodzielność w działaniu
  • Dbałość o szczegóły, detale

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Narzędzia niezbędne do pracy;