Specjalista ds. wsparcia zakupów (elementy stalowe)

DPM Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w produkcji maszyn budowlanych, poszukujemy osób chcących rozwijać swoją karierę zawodową w rozbudowywanym dziale Zakupów Globalnych na stanowisku:

SWZS/04/DPM
Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i porównań ofert od dostawców, analiza cen
  • Odpowiedzialność za zarządzanie relacjami z dostawcami (huty produkujące stal) w zakresie zamówień dla poszczególnych zakładów produkcyjnych
  • Dbanie o wskaźniki efektywności
  • Wykonywanie różnego rodzaju analiz wspierających kategorię zakupu elementów stalowych dla całej grupy zakładów produkcyjnych
  • Wprowadzanie nowych dostawców
  • Praca na wewnętrznych systemach zakupowych
  • Bieżący kontakt z dostawcami i buyerami
  • Współpraca z wybranymi fabrykami należącymi do grupy (klient wewnętrzny)
  • Wsparcie dla dostawców w rozwiązywaniu problemów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – minimum licencjat
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (zaawansowana znajomość MS Excel)
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Chęć do pracy w środowisku międzynarodowym

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca w międzynarodowym dziale zakupów
  • Współpracę z międzynarodowym zespołem wysokiej klasy specjalistów
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku usług konsultingowych od 1998 roku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta