Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Białystok, Olsztyn, podlaskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków Specjalisty ds. Wsparcia Technicznego należy wparcie techniczne sprzedaży oraz serwis posprzedażowy. Kandydat powinien posiadać wiedzę techniczną, wysokie umiejętności interpersonalne, a także doświadczenie w bezpośredniej współpracy z wykonawcami/montażystami.

Client Details

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży budowlanej szukamy obecnie Specjalisty ds. Wsparcia Technicznego. Firma słynie z dużej jakości, profesjonalnego podejścia do klientów oraz dbałości o swoich pracowników. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wparcie techniczne sprzedaży oraz serwis posprzedażowy.

Description

  • Współpraca z wykonawcami
  • Doradztwo produktowe i techniczne
  • Obsługa zleceń reklamacyjnych
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń technicznych oraz montażowych bezpośrednio na budowach
  • Bezpośrednia współpraca z przedstawicielem handlowym we wskazanym terenie
  • Udzielanie wsparcia technicznego przy realizowanych projektach i działaniach

Profile

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży technicznej/ budowlanej
  • Wysokie zdolności techniczne
  • Umiejętność oraz doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi
  • Gotowość do częstych podróży związanych z pracą w terenie (praca w woj. warmińsko-mazurskim i podlaskim)
  • Bardzo dobre umiejętności planowania i organizowania pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra obsługa komputera, w tym Microsoft Office
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Job Offer

Oferujemy pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży oraz w zakresie standardów współpracy. U naszego klienta będziesz mógł rozwinąć skrzydła gdyż firma posiada indywidualne podejście do rozwoju.

W ramach pracy firma oferuje również pakiet benefitów:

  • prywatna opiekę medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta multisport
  • pracowniczy plan emerytalny

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie