Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

RANDSTAD SOURCERIGHT

Gdańsk, pomorskie

Czy chcesz zdobywać doświadczenie I rozwijać umiejętności poprzez wsparcie międzynarodowych zespołów sprzedażowych, które oferują najnowocześniejsze technologie, produkty i usługi z branży IT?

Czy chcesz zostać częścią nowego start-upowego projektu i współtworzyć wybitny zespół w gdańskich strukturach uznanego lidera na rynku usług i rozwiązań IT?

W związku z dynamicznym rozwojem nowego Centrum Usług Wspólnych w Gdańsku, obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk

O STANOWISKU:

Głównym celem stanowiska jest optymalizacja I rozwój biznesu poprzez skuteczne zarządzanie relacjami z klientami we współpracy z Lokalnymi Zespołami Sprzedaży. W tej roli najlepiej spełnią się osoby proaktywne i profesjonalne, z doświadczeniem w obszarze obsługi klienta czy wsparcia sprzedaży (np. działy przedłużania umów). Sales Support Specialist wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności do rozwijania relacji ze wszystkimi klientami, aby osiągać maksymalną satysfakcję klienta oraz realizować cele indywidualne i organizacyjne.

CO BĘDZIESZ ROBIĆ:

Zadania obejmują przede wszystkim:

  • Budowanie wizerunku Arrow jako najlepszego dostawcy usług
  • Rozpoznawanie i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju bazy klientów we współpracy z Lokalnymi Zespołem Sprzedaży
  • Udział w kampaniach telemarketingowych i telesprzedażowych
  • Codzienne prognozy sprzedażowe
  • Skuteczne zarządzanie relacjami z klientami w celu utrzymywania i rozwijania działań biznesowych
  • Współpraca z innymi działami Arrow, takimi jak: Dział Techniczny, Marketingowy czy Zarządzania Produktem
  • Stała aktualizacja wiedzy biznesowej oraz wykorzystywanie wszystkich dostępnych informacji o klientach i nowych produktach
  • Wsparcie Lokalnych Zespołów Sprzedaży w wycenach, przygotowaniu ofert oraz przetwarzaniu zamówień
  • Dążenie do najpełniejszego zrozumienia działalności, struktury i biznesowych potrzeb nowych klientów oraz wspieranie wiedzą Lokalnych Zespołów Sprzedaży
  • Regularna komunikacja z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesu, ze szczególnym wskazaniem na szybkość i dokładność
  • Regularna kontrola jakości dostarczonych usług oraz podejmowanie potrzebnych działań w konsultacji z Managerem
  • Przestrzeganie procedur Arrow ECS

CO OFERUJEMY:

  • Znakomita oferta szkoleń
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Fantastyczna kultura organizacyjna
  • Dobry dojazd do biura w dzielnicy biznesowej
  • Szeroki wybór herbat, kawa i świeże owoce
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Równowaga między pracą a życiem prywatnym
  • Swobodny dress code

KOGO SZUKAMY:

Idealny kandydat posiada następujące cechy i umiejętności:

  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Wysoka motywacja i proaktywna organizacja pracy
  • Inicjatywa
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Pewność siebie i pozytywne nastawienie
  • Orientacja na cele
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – Excel, Word, Outlook
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze usług biznesowych
Jeśli jest to wyzwanie idealne dla Ciebie, zostań członkiem powstającego zespołu: APLIKUJ TERAZ!
O NAS

Arrow Electronics to globalny dostawca komponentów elektronicznych, usług i rozwiązań dla przemysłu i użytkowników komercyjnych.

Jako firma należąca do prestiżowego grona Fortune 500, Arrow zatrudnia 18 500 pracowników na całym świecie. Poprzez globalną sieć ponad 460 punktów w 85 krajach Arrow współpracuje z ponad 100 000 partnerami, tak producentami jak i klientami indywidualnymi.

Dzięki usługom najwyższej jakości Arrow łączy swoich klientów i dostawców - światowych liderów branży technologicznej.

Więcej informacji na: fiveyearsout.com