SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

POSbistro Sp. z o.o.

30-527 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

POSbistro to lider na rynku oprogramowania mobilnego dla gastronomii. Naszym głównym produktem jest pierwsze na rynku, w pełni mobilne oprogramowanie dla gastronomii działające na tabletach. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy rozpoczęliśmy poszukiwania osoby do wsparcia działu sprzedaży.

Jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem, znasz technologie mobilne i masz z nimi styczność na co dzień, jesteś osobą komunikatywną i otwartą na nowe wyzwania - to właśnie Ciebie szukamy!

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w budowaniu długotrwałych pozytywnych relacji z Klientem
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta
- dbałość o pozytywny wizerunek firmy na rynku
- wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
- silna motywacja do pracy zorientowana na sukces, kreatywność
- doskonała organizacja pracy własnej
- wysoka kultura osobista
- nienaganna dykcja i kultura języka polskiego
- dodatkowym atutem będzie znajomość rynku gastronomicznego

Zakres obowiązków:

Zadanie główne:

- umawianie spotkań i nawiązywanie długotrwałych, profesjonalnych relacji z klientami

Zadania dodatkowe:

- realizacja zadań związanych z weryfikacją danych kontaktowych Klientów
- generowanie nowych leadów i segmentacja bazy danych
- raportowanie wyników pracy

Oferujemy:

- umowę o pracę, fakturę VAT lub inną formę współpracy
- atrakcyjne warunki zatrudnienia (pensja stała oraz system prowizyjny)
- pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 08:00, a 10:00)
- narzędzia pracy (laptop, telefon)
- profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia produktowe i sprzedażowe
- bazę potencjalnych Partnerów Biznesowych
- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
- miłą i twórczą atmosferę pracy
- ciągły kontakt z najnowszymi technologiami
- smaczną pizzę w każdą środę
- cotygodniową dostawę świeżych owoców
- pyszną kawę - bez limitów
- spotkania i imprezy integracyjne
- kartę sportową OK system

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi