Specjalista ds. wsparcia pionu ryzyka

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1118668

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista do wsparcia pionu ryzyka

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 40-60 zł / h netto + VAT

Zadania:

  • Utrzymanie narzędzia do obsługi procesu hipotecznego w postaci wniosku excel, generatora umów
  • Utrzymanie dokumentów związanych z wydaniem decyzji kredytowej
  • Rozwój i modyfikacja narzędzia w zakresie wymagań zdefiniowanych przez biznes
  • Testowanie przygotowanych rozwiązań
  • Konfiguracja narzędzia pod kątem komunikacji z innymi aplikacjami wykorzystywanymi w procesie hipotecznym
  • Ścisła współpraca z biznesem oraz przygotowywanie optymalnych rozwiązań
  • Wsparcie przy tworzeniu raportów bezpośrednio z bazy danych
  • Bieżące usuwanie błędów i wsparcie osób pracujących z narzędziem

Wymagania:

  • Ogólna wiedza z zakresu bankowości, udzielania kredytów w tym hipotecznych
  • B. dobra znajomość narzędzi MS Office, ze szczególnym wskazaniem na pakiet Excel
  • Umiejętność przygotowywania makr w VBA
  • Mile widziane wykształcenie ekonomiczne

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland