Specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckimMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Weryfikacja przychodzących zgłoszeń w systemie ticketowym i ustalanie priorytetów
  • Ocena i eskalacja incydentów o wysokim priorytecie
  • Wsparcie konsultantów 1-linii w okresach dużej ilości zgłoszeń
  • Dbanie, aby wszelkie procedury były przestrzegane
  • Szkolenie nowych osób w zespole
  • Poszukiwanie możliwości automatyzacji procesu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (B2+/C1) oraz dobra znajomość j. angielskiego (co najmniej B2)
  • Zdolności analityczne i zorientowanie na szczegóły
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Motywacja do rozwoju

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy
  • Elastyczne godziny
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w strukturze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.