Specjalista ds. wsparcia IT

GE Power

Goleniów, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do LM Wind Power/ GE Renewable w Goleniowie!
LM Wind Power będący częscią koncernu GE Renewable jest wiodącym światowym producentem łopat do turbin wiatrowych. W ponad 35 letniej historii LM Wind Power wyprodukowaliśmy ponad 160 000 łopat o wymiarach od 5 do 88,4 metrów. Posiadamy własne centrum testowe i tunel aerodynamiczny, gdzie sprawdzamy parametry naszych innowacyjnych wyrobów. Corocznie tworzymy od 6 do 8 nowych projektów łopat. W Goleniowie zakład funkcjonuje od 2008 roku i jesteśmy wiodącą fabryką w całej korporacji. Aktualnie załoga liczy ponad 700 osób i przygotowujemy się do rozbudowy zakładu, z uwagi na wdrożenie nowej technologii i produkcji jeszcze dłuższych łopat.

Oferujemy:
- Pakiet benefitów tj. Prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dopłatę do posiłków itp

zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Wymagania

- masz wiedzę w zakresie obsługi aplikacji/systemów informatycznych, Windows 7/8.x?
- potrafisz się komunikować w języku angielskim?
- chcesz i lubisz rozwiązywać problemy techniczne i pracować w miedzynarodowym środowisku?
- chcesz doskonalić wiedzę informatyczną?
- jesteś gotowy do pracy zmianowej?

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta