Specjalista ds. wsparcia IT/Helpdesk

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. wsparcia IT/Helpdesk

Ifirma jest spółką informatyczną notowaną na GPW w Warszawie zajmującą się realizacją zaawansowanych technologicznie projektów IT dla klientów w Polsce i na świecie.
Prowadzimy stworzony przez nas, pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej ifirma.pl, który umożliwia małym firmom samodzielne prowadzenie księgowości przez Internet.

Biuro: Wrocław

Zadania na stanowisku:

  •  Instalacja, obsługa i konfiguracja sprzętu komputerowego, oraz
    oprogramowania,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem i obsługą aplikacji,
  • Wsparcie w administracji systemami informatycznymi,
  • Obsługa i konserwacja sieci telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.

Pracując z nami:

  • Masz zapewnione wszystkie standardowe benefity, tj. dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej
  • Możesz sam/a zdecydować o formie współpracy – umowa o pracę, B2B, zlecenie
  • Możesz realizować swoje obowiązki bez stresu o deadline’y
  • Możesz rozwijać swoją karierę zawodową, korzystając ze szkoleń
  • Stajesz się częścią niepowtarzalnej, niekorporacyjnej atmosfery
  • Masz szansę bliżej poznać zespół na wspólnych formalnych i nieformalnych spotkaniach integracyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie we wsparciu użytkownika wewnętrznego
  • Dobra znajomość administracji stacjami roboczymi z systemem Windows 11
  • znajomości zagadnień sieciowych LAN/WAN, TCP/IP,
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra znajomości budowy sprzętu komputerowego,
  • Chęć rozwoju w stronę administracji systemami Unix,
  •  Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie
    z dokumentacji technicznej
  • Umiejętności analityczne, organizacyjne, interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe lub studia techniczne w trakcie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media