Specjalista ds. wsparcia aplikacji

Grupa VSC.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa VSC to stabilna firma z ugruntowaną pozycją rynkową. Od przeszło 19 lat prowadzimy programy lojalnościowe, badania mystery shopping oraz Polski Program Jakości Obsługi. Liczne nagrody: Diament Forbes 2013, e-Diament Forbes 2013, Gazela Biznesu 2012 plasują nas na pozycji lidera w branży.

Naszymi klientami są największe światowe marki, m.in. 3M, BP, Biedronka, BenQ, Bosch, Ekstraklasa, GfK Polonia, Grupa Żywiec, Kruk, Mapei, Microsoft, Play, Siemens, T-Mobile, Visa.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

do działu zajmującego się tworzeniem, obsługą i rozwojem systemów do zarządzania programami lojalnościowymi dla klientów naszej firmy.

Miejsce pracy: WROCŁAW, Sky Tower

Jeśli chcesz się rozwijać w kierunku wsparcia – suportu i obsługi aplikacji webowych i bazodanowych, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Możesz zajmować się u nas m.in. obsługą autorskich aplikacji do zarządzania programami lojalnościowymi, testowaniem funkcjonalności, obsługą systemów mailingowych i smsowych.

Oczekiwane umiejętności:

  • obsługa systemów zarządzania treścią stron WWW (CMS),
  • wykonywanie testów manualnych funkcjonalności systemu i weryfikowanie zgłaszanych błędów,
  • obsługa systemów e-mailingowych i sms-owych, takich jak np. SARE, Freshmail, ServerSMS, SMSAPI,
  • znajomość arkuszy kalkulacyjnych w stopniu zaawansowanym (tabele przestawne, tworzenie formuł),
  • Obsługa importów i eksportów danych do systemów informatycznych, obsługa FTP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie, wolne weekendy,
  • nowe wyzwania, ciekawe projekty dla największych marek,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, przyjazną atmosferę pracy, bez korporacyjnych ograniczeń,
  • współpracę z doświadczonymi programistami, projektantami i grafikami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, karty Multisport, premie.

Poszukujemy osób, które:

  • są samodzielne i kreatywne w rozwiązywaniu postawionych problemów, ale także potrafią pracować zespołowo,
  • dobrze radzą sobie z zadaniami wykonywanymi pod presją czasu, potrafią czuwać nad harmonogramami,
  • rzetelnie podchodzą do powierzonych im obowiązków i nie mają problemów z organizacją pracy.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języków programowania (PHP),
  • znajomość technologii Javascript/AJAX, HTML5/CSS 2 i 3.

Prezentacja firmy

Grupa VSC od 1998 roku ściśle specjalizuje się w marketingu relac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości