Specjalista ds. wsparcia administracyjnego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Legnica

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Jawor

Zadania:

  • Prowadzenie terminarza przełożonego oraz działu
  • Monitorowanie terminów realizacji zadań działu i wskaźników postępu projektu
  • Czynny udział w spotkaniach, warsztatach, koordynacja wyjazdów na spotkania i szkolenia
  • Tworzenie raportów ze spotkań – bieżące tłumaczenie spotkań
  • Ewidencjonowanie korespondencji wydziałowej na podstawie uzgodnień z przełożonym i zespołem
  • Organizacja podróży służbowych kierownika działu i zespołu
  • Przygotowanie prezentacji w PowerPoint i raportów w Excel pod kierunkiem przełożonego na potrzeby działu i spółki oraz komunikacji z partnerami zewnętrznymi
  • Kompletowanie dokumentów na potrzeby przełożonego, zapewnienie obiegu dokumentów w ramach firmy, zbieranie podpisów pod umowami/dokumentami działowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (mile widziana także znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym)
  • Bardzo dobra znajomość tematyki dotyczącej zarządzania projektami biznesowymi
  • Doświadczenie w pracy projektowej
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych w tym urządzeń do telekonferencji, wielofunkcyjnych
  • Operatywność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, uważność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel), MS Outlook
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, uprzejmość

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia do naszego Klienta
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • Możliwość rozwoju w prestiżowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • Szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy