Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Mapowanie danych
  • Programowanie prostych skryptów

Wymagamy:

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętności myślenia analitycznego
  • Wykształcenia kierunkowego (informatyka i pokrewne)

Oferujemy:

  • Pracę projektową z możliwością stałego zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy (6-8h dziennie)
  • WOLNE WEEKENDY
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • ’Aktywne poniedziałki’ (owoce, śniadania, turnieje konsolowe i wiele innych!)
  • Karta Multisport

Masz pytania? NAPISZ SMS O TREŚCI ’PRACA TORUŃ’, ODDZWONIMY!

TEL 882 907 795

Oferta dot. pracy tymczasowej

Ag. zatr. nr 412

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych