Oferta wyróżniona

Specjalista ds. Windykacji Terenowej

Poznań, Piła, wielkopolskie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas, będziesz odpowiedzialny za:

  • bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z klientami banku posiadającymi kredyty detaliczne, kredyty dla firm, factoring, kredyty hipoteczne,
  • negocjowanie warunków spłaty zadłużenia, restrukturyzacji i ugód,
  • odbywanie wizyt w zakresie terenowych zleceń windykacyjnych,
  • ocenę kondycji finansowej klienta oraz perspektyw na spłatę zadłużenia,
  • pobieranie i terminowe rozliczanie wpłat na KP,
  • ustalanie aktualnego miejsca pobytu, prowadzenia działalności lub pracy klienta i jego aktualnych numerów telefonów,
  • realizację założonych wyników.

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 1-rocznego doświadczenia związanego z windykacją terenową w banku lub firmie windykacyjnej (mile widziane doświadczenie związane z windykacją klientów instytucjonalnych),
  • wykształcenia minimum średniego,
  • wysokich kompetencji interpersonalnych, umiejętność negocjacji, perswazji i panowania nad rozmową,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • dynamizmu w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowości do pracy w nienormowanym czasie pracy,
  • prawa jazdy kat. B.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego,
  • samodzielne stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia.

Wymagania

Z dopiskiem:

IP/OWD/NT/05/2019/nazwa miasta

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse , Praca Obsługa klienta , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Bankowość