Specjalista ds. windykacji należności ze znajomością j. niemieckiego

Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie

Gliwice, śląskie

Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego.
Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii, Hiszpanii oraz Rosji.
Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.
Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • Bieżący monitoring wymaganych należności klientów zagranicznych,
  • Bezpośredni kontakt z dłużnikami,
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności, ustalanie daty spłaty należności, monitorowanie spłaty należności,
  • Współpraca z Prawnikiem w sytuacji odmowy zapłaty, upadłości klienta,
  • Codzienna analiza raportu należności,
  • Monitorowanie wpłat od klientów zagranicznych,
  • Aktualizacji raportu należności,
  • Przypisywanie korekt do faktur pierwotnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • Biegła znajomość języka niemieckiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Dokładność, skrupulatności i dobra organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, doskonalenia umiejętności oraz poszerzania wiedzy poprzez szkolenia i konferencje,
  • Pełną wyzwań pracę, ambitne zadania i duży zakres samodzielności,
  • Szeroki pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems prosimy o przesłanie aplikacji, klikając w przycisk "Aplikuj" znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.