Specjalista ds. wdrożeń systemu ERP

Datio Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania :

• wykształcenie wyższe

• znajomość podstaw MS SQL

• mile widziana znajomość oprogramowania ERP

• znajomość systemu ERP enova365 będzie dodatkowym atutem

• mile widziana znajomość podstaw C#

• zdolności analityczne i projektowe

• umiejętność organizacji pracy własnej i pracy zespołowej

• komunikatywność, otwartość, dokładność i terminowość

• prawo jazdy kat. B

Obowiązki :

• udział w realizacji projektów wdrożeniowych w ramach obszarów: Handel i Księgowość

• kontakt i współpraca z Klientem

• analiza potrzeb Klienta

• konfigurowanie systemu: pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki Klienta

• wsparcie techniczne/merytoryczne Klientów

• bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi aplikacji

• uzupełnianie dokumentacji projektowo-wdrożeniowej

Warunki:

• Możliwość ciągłego rozwoju i długoterminowej współpracy

• Prywatna opieka medyczna

• Przyjazna atmosfera w młodym zespole

• Pakiet szkoleń produktowych oraz kompetencyjnych

Prezentacja firmy

Nasza firma to oddani i energiczni profesjonaliści, których celem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP