NES Global Talent Sp. z o.o.
NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Specjalista ds. Walidacji

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Opracowywanie planów, protokołów i raportów walidacyjnych.
  • Przygotowywanie oraz przeprowadzanie testów kwalifikacyjnych.
  • Sporządzanie dokumentacji walidacyjnej.
  • Prowadzenie procesów analizy i oceny wyników.
  • Nadzorowanie terminowości wykonywania prac.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Praktyczna znajomość procesów walidacji.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle farmaceutycznym.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i otwartość na zmiany.
  • Umiejętność pracy zespołowej i efektywnej komunikacji.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie będącej światowym liderem branży farmaceutycznej.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • Udział w szkoleniach.
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe i szereg dodatków pozapłacowych.
Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.