Specjalista ds. walidacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łyszkowice, łódzkie

Miejsce pracy: Łyszkowice

Kluczowe zadania:

• Opracowywanie planów, protokołów i raportów walidacji procesów wytwarzania, pakowania oraz procedur czyszczenia,
• Ustalanie zakresu i dokumentowanie rewalidacji procesów wytwarzania, pakowania i procesów czyszczenia,
• Nadzór nad wytwarzaniem serii walidacyjnych,
• Uczestnictwo w zespołach: ds. oceny ryzyka, ds. zmian, ds. odchyleń, transferów produkcji oraz w audytach i inspekcjach działu produkcji,
• Monitorowanie i kontrola środowiska produkcyjnego.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej, biotechnologicznej, kosmetycznej lub spożywczej,
• Wykształcenie wyższe (chemia, biotechnologia, farmacja, inżynieria chemiczna lub pokrewne),
• Znajomość języka na poziomie dobrym (słownictwo techniczne).

Oferujemy:

• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą,
• Pełne szkolenie wdrożeniowe,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Ubezpieczenie grupowe,
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15,
• Lunch kupony na smaczne obiady.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials