Specjalista ds. Walidacji i Kwalifikacji

IBSS BIOMED S.A.

30-224 Kraków, małopolskie

Od: IBSS BIOMED S.A.
Miejsce pracy: 30-224 Kraków

OPIS STANOWISKA:
• prowadzenie:
- kwalifikacji pomieszczeń, urządzeń, systemów (media), projektów
- walidacji procesów, bieżącej weryfikacji procesów, media-fill
- walidacji systemów skomputeryzowanych
• opracowywanie Głównych Planów Walidacji / Kwalifikacji
• opracowywanie / aktualizacja standardu dokumentacji walidacyjnej / kwalifikacyjnej
• udział w projektach dotyczących nowych produktów, inwestycji, modernizacji
• udział w analizach ryzyka, opracowywaniu URS
• opiniowanie wniosków zmian, odchyleń, OOS
• przygotowywanie danych do PQR, Przeglądu Jakości
• udział w Inspekcjach / Audytach
• wykonanie niezbędnych testów kwalifikacji w zakresie pomiarów (mapowanie urządzeń oraz pomieszczeń)
• statystyczne opracowanie wyników pomiarów

PROFIL KANDYDATA:
• wykształcenie wyższe inżynieryjno – techniczne
• znajomość wytycznych GMP w zakresie Kwalifikacji i Walidacji (Aneks 11, Aneks 15), GDP, GAMP, Przewodników dotyczących Integralności danych
• doświadczenie w branży farmaceutycznej (produkcja sterylna i niesterylna)
• znajomość zagadnień z zakresu pomiarów
• znajomość języka angielskiego
• znajomość obsługi komputera, programów MS Office
• łatwość nawiązywania kontaktów
• umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:
• zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub w ramach współpracy – B2B,
• ciekawą, pełną wyzwań pracę
• ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji
• dobrą atmosferę w zespole
• możliwości szkolenia i rozwoju