Specjalista ds. utrzymania ruchu

Gi Group Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnianie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z harmonogramem TPM
  • Tworzenie i aktualizacja planów napraw
  • Uczestniczenie w pracach modernizacji oraz instalacja nowych rozwiązań produkcyjnych
  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii (Problem Solving, Ishikawa, 5Why) oraz definiowanie i podejmowanie działań zapobiegawczych.
  • Sporządzanie raportów dotyczących przeglądów napraw i awarii
  • Analiza raportów awaryjności pod kątem ulepszania TPM
  • Współpraca przy optymalizacji czasów przezbrojeń dla linii produkcyjnych
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 2 lata
  • Znajomość układów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • Mile widziana: znajomość automatyki przemysłowej, elektryki oraz hydrauliki siłowej pod względem sterowania
  • Znajomość narzędzi MS Office (głównie Excel)
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • Mile widziana: znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana: znajomość metodologii TPM

CO OFERUJEMY?

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (na okresie próbnym 7500-8500 brutto)
  • Możliwość rozwoju w firmie o europejskich standardach
  • Opieka medyczna MEDICOVER
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do posiłków 170 zł/miesiąc
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony na święta

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy