Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Firma z branży FMCG (food).
  • Produkcja produktów z kategorii READY TO GO.

Informacje o kliencie

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej poszukujemy pełnych inicjatywy w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska

  • Bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności produkcyjnej,
  • Analiza przyczyn awarii oraz rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych,
  • Planowanie konserwacji, przeglądów, remontów maszyn i urządzeń oraz zakupu części zamiennych,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego,
  • Inicjowanie usprawnień procesu produkcji, udział w realizacji projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych,
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną,
  • Bieżące wsparcie procesów produkcyjnych w obszarze elektrotechniki i automatyzacji, robotyzacji.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Praktyczna wiedza w zakresie mechaniki, automatyki, pneumatyki,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym plusem,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page