Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Olkusz, małopolskie

Moltton

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn, urządzeń produkcyjnych, instalacji w zakresie mechaniki
  • Współpraca z obszarem produkcji w zakresie optymalizacji wydajności maszyn, planowania i prowadzenia postojów oraz remontów, ustalania kierunków rozwoju i modernizacji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu linii produkcyjnych i infrastruktury firmy
  • Nadzór nad pracami firm zewnętrznych w ramach  prowadzonych prac remontowych, instalacyjnych
  • Analiza przyczyn awarii
  • Monitorowanie efektywności pracy maszyn i urządzeń
  • Realizacja zadań związanych z obszarem diagnostyki drgań
  • Udział w projektach realizowanych w firmie, współpraca z kierownikami projektów w zakresie realizowanych inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, w dziale technicznym lub utrzymania ruchu
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień związanych z mechaniką
  • Doświadczenie w ramach prowadzenia projektów modernizacyjnych czy nowych uruchomień
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Zaangażowanie w realizację swoich zadań
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność analizowania sytuacji, wyciągania wniosków, proponowania rozwiązań
  • Mile widziana wiedza z zakresu diagnostyki drgań

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwojowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji ... specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr. 7145
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji