Specjalista ds. Utrzymania Ruchu // 7.700 zł

Gi Group Poland S.A.

Knurów, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Knurów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa maszyn i urządzeń próżniowych do detekcji szczelności elementów na bazie helu
  • Prowadzenie remontów okresowych zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Prowadzenie bieżących przeglądów maszyn i urządzeń
  • Instalacja nowych urządzeń

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Umiejętności prowadzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego
  • Wiedzy z zakresu nauk technicznych
  • Wykształcenia minimum średniego technicznego
  • Doświadczenia zawodowego w dziale technicznym

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności - 7.700 zł brutto (podstawa + premia)
  • Pracę w systemie 2- zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • Premię frekwencyjna
  • Premię wynikową
  • Codziennie ciepły posiłek dofinasowany przez Pracodawcę – miesięcznie 300 zł
  • Bony świąteczne
  • Dodatkowe wynagrodzenie urlopowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę MultiSport Plus
  • Pracę w przyjaznej i luźnej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.