Specjalista ds. umów w Dziale Handlowym

PBDI S.A.

Toruń, 87-100, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• sporządzanie, weryfikacja oraz opiniowanie umów z kontrahentami
• prowadzenie negocjacji z kontrahentami
• finalizację kwestii formalnych i organizacyjnych związanych z zawieraniem umów
• ścisła współpraca z innymi działami spółki (m.in. Prawnym, Realizacji, Finansowym i Przygotowania Produkcji)

Wymagania

• min. 2-letnie doświadczenie w dziale handlowym, dziale umów lub podobnym
• wykształcenie wyższe
• prawo jazdy kat. B
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość pakietu MS Office
• umiejętność pracy pod presją czasu oraz bardzo dobra organizacja pracy
• odpowiedzialność i sumienność
Mile widziane:
• doświadczenie w branży budowlanej
• praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych (ze szczególnym uwzględnieniem branży budowlanej)

Prezentacja firmy

PBDI specjalizuje się w realizacji projektów w sektorze energetyki odnaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie