Specjalista ds.umów budowlanych, ofert i zleceń

NAVIGA-STAL Sp. z o.o.

Kiełczów, k., Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • sporządzanie umów podwykonawczych , załączników, aneksów
  • sporządzanie zestawień umów realizowanych
  • sporządzanie zleceń,
  • przygotowywanie zabezpieczeń umów i sprawdzanie poprawności z interesem Inwestora

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku ( administracja,budownictwo, ekonomia, prawo)
  • znajomość "prawa umów budowlanych"
  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych mile widziane
  • znajomość procedur archiwizacji dokumentacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe

Cechy jakie powinien posiadać kandydat: komunikatywność, operatywność, umiejętności negocjacyjne, analityczne myślenie, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się budownictwem wodnym ,tj.; <br/>- budowle hydrotechnicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Prawo / Prokuratura