Specjalista ds. Tworzenia Dokumentacji Technicznej - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy inżynieryjno-produkcyjnej, będącej na rynku od ponad 20 lat, poszukujemy osób na  stanowisko:

Specjalista ds. Tworzenia Dokumentacji TechnicznejMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Tworzenie instrukcji i dokumentacji technicznej produktów (zaawansowane technologicznie produkty ze stali nierdzewnej i tytanu) adresowanych do użytkowników końcowych i instalatorów.
  • Rejestrowanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej w systemie.
  • Współpraca z działami: technicznym, produkcji, konstrukcji, w zakresie tworzenia kompletnej dokumentacji produktu.
  • Opracowywanie instrukcji w programach: Creo Illustrate, Solidworks Composer, Adobe Indesign.

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w obszarze tworzenia instrukcji i dokumentacji technicznej.
  • Dobra znajomość programów: Creo Illustrate, Solidworks Composer, Adobe Indesign.
  • Mile widziana znajomość CAD 2D i 3D.
  • Biegła znajomość jezyka angielskiego  ze względu na redagowanie dokumentacji technicznej w tym języku.
  • Znajomośc standardów tworzenia dokumentacji technicznej.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę z innowacyjnymi produktami i technologiami.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.
  • Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę.
  • Rozbudowany system wdrożenia do organizacji.
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny.
  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni boiurowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.