Specjalista ds. techniczno- inwestycyjnych

Work Service

Łańcut, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Work Service S.A. dla swojego Klienta, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. techniczno-inwestycyjnych

Miejsce pracy: Dąbrówki, k. Łańcuta

Zadania:

  • nadzór nad projektami związanymi z budową salonów obuwniczych na terenie województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego
  • nadzór nad realizacją zdań w zakresie prac remontowych, modernizacyjnych i konserwatorskich
  • rozliczanie wykonanych zadań inwestycyjnych i remontowych po ich zakończeniu
  • dbałość o dokumentację techniczno-inwestycyjną, zapewnienie jej aktualności i kompletności
  • nadzór nad obiektami i majątkiem firmy
  • koordynacja działań związanych z utrzymaniem salonów obuwniczych i budynków siedzibyw pełnej sprawności technicznej
  • nadzór i administrowanie flotą samochodów służbowych w zakresie: okresowe przeglądy, organizowanie napraw
  • wykonywanie poleceń przełożonych

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera (MS Office)
  • samodzielność,dobra organizacja pracy, rzetelność
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na pełny etat
  • niezbędne narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, telefon, laptop
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • premie uznaniowe, bony zakupowe do sklepów obuwniczych

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne