Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

Comel Sp. z o.o.

Rumia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie zaangażowana w obsługę techniczną i handlową klientów. Codzienne obowiązki obejmują m. in. doradztwo dla klientów, przygotowanie ofert, wystawianie faktur, wydawanie towarów. Praca wymaga praktycznego wykorzystania wiedzytechnicznej. Zatrudnienie w oddziale Comel w Rumi, praca przeważnie stacjonarna Pon-Pt 08-16.

Wymagania

Podstawowe wymagania:
- kierunkowe wykształcenie min. średnie - elektryk, automatyk
- kompetencje techniczne potwierdzone charakterem dotychczasowej pracy
- dobra współpraca w grupie
- dokładność i odpowiedzialność
- zaangażowanie

Prezentacja firmy

Firma COMEL Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się profesjonalnym handle... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Dla osób bez doświadczenia - okres próbny 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Dofinansowanie aktywności sportowej (karta Multi Active 8). Nagroda jubileuszowa zgodnie z regulaminem.
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria