Specjalista ds. techniczno-handlowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilność zatrudnienia w firmie, w której panuje rodzinna atmosfera i wysoka kultura pracy
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
  • Praca stacjonarna w oddziale firmy w Kątach Wrocławskich
  • Prywatne ubezpieczenie, opieka medyczna

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne/ elektrotechniczne - jako dodatkowy atut)
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki jako dodatkowy atut)
  • Znajomość systemów ERP, znajomość pakietu Microsoft Office, prawo jazdy
  • Niezależność i samodzielność w działaniu
  • Zdolność do osiągania celów
  • Umiejętność negocjacji
  • Umiejętność budowania i rozwijania relacji

Zadania:

  • Ustalanie ogólnych warunków biznesowych/ handlowych
  • Wdrożenie strategii rynkowych
  • Osiągnięcie celów sprzedażowych i budżetowych
  • Przeprowadzanie analiz sprzedaży i potrzeb klienta
  • Prezentacja i sprzedaż ofert produktowych firmy
  • Rozwój sieci sprzedaży (tworzenie nowej bazy klientów, aktualizacja bazy klientów)
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Dbanie o wizerunek firmy i profesjonalną obsługę klienta
  • Analiza umów handlowych, składanie ofert subskrypcyjnych, konsultacje z działem prawnym
  • Obsługa reklamacji
  • Współpraca z dostawcami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy