Specjalista ds. Techniczno - Handlowych i Logistyki

BRAMSTER MIETŁA Sp. k.

Nakło Śląskie, 42-622, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynkach zagranicznych, z 23-letnim stażem zatrudni osobę na samodzielnym stanowisku Specjalista ds. Techniczno - Handlowych i Logistyki .
Praca na miejscu ma polegać na utrzymaniu istniejących relacji biznesowych oraz pozyskiwanie nowych kontaktów na rynkach zagranicznych (Europa Zachodnia). Przygotowywanie kosztorysów, ofert, cenników, analizy sprzedaży, badania rynku, negocjacje, reklamacje, min. 2 razy do roku kontakt osobisty u kontrahentów. Firmie zależy na budowaniu długotrwałych relacji z klientami nastawionych na jego potrzeby

Wymagania

-wykształcenie min. średnie
-wiek 30-50 lat
-kultura osobista
-doświadczenie min. 5 lat najlepiej w branży technicznej na płaszczyźnie B2B
-język niemiecki biegły w mowie i w piśmie na płaszczyźnie C
-język angielski średnio-zaawansowany (mile widziany)
-prawo jazdy kat. B
-znajomość pakietu office
-lojalność, zaangażowanie, kreatywność, sumienność
-samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
-dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy

Prezentacja firmy

Producent systemów ogrodzeniowych, bram, furtek, ogrodzeń panelow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 300PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia miesięczna uznaniowa, premia roczna, prowizja od sprzedaży, pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet multi sport.
Branża / kategoria:
Praca Inne