SPECJALISTA DS. TECHNICZNO-EKSPLOATACYJNYCH (NR 0720)

Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0720

Obowiązki:

Zakres obowiązków:
1) nadzór nad infrastrukturą obiektów szpitala
2) koordynacja prac pracowników działu technicznego (utrzymanie ruchu, remonty maszyn, remonty instalacyjno-budowlane)
3) koordynacja i monitorowanie prac w zakresie techniczno-eksploatacyjnym prowadzonymi na terenie Szpitala
4) współpraca z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi na rzecz Szpitala (bieżące techniczno-eksploatacyjne utrzymanie nieruchomości, umowy, przeglądy i serwisy techniczne urządzeń i instalacji)
5) udział w opracowywaniu i realizacji palnów remontów, inwestycji i przeglądów
6) nadzór nad robotami remontowymi
7) odbiory techniczne wykonanych prac
8) udział w organizacji przetargów i konkursów ofert dotyczących obsługi techniczno-eksploatacyjnej
9) prowadzenie dokumentacji wymaganej prawem
10) udział w tworzeniu i realizacja budżetu działu
11) przestrzeganie przepisów bhp i p/poż
12) nadzór i kontrola ważności dokumentów dopuszczających pracowników do pracy, w tym uprawnień i zaświadczeń lekarskich, szkoleń bhp
13) nadzór nad prawidłowym wykorzystywaniem materiałów wykorzystywanych do bieżących napraw i konserwacji przez pracowników działu.

Oferujemy:
1) stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
2) pracę w przyjaznej atmosferze
3) możliwość rozwoju zawodowego

praca na jedną zmianę - 8 godzin w dni robocze

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa pakietu MS OFFICE

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: 1) wykształcenie wyższe techniczne 2) udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata), mile widziane doświadczenie w ochronie zdrowia 3) doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim 4) znajomość prawa budowlanego 5) znajomość zagadnień budowlanych , energetycznych, przepisów BHP i PPOŻ 6) praktyczna znajomość pakietów MS Office (Excel, Word) 7) zdolności analityczne, organizacyjne i interpersonalne.

Miejsce pracy: Seminaryjna 1, 85-326 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: - życiorys (CV) wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania związanego z rekrutacją o następującej treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018r poz. 1000). Oferty należy składać w Dziale Techniczno-Eksploatacyjnym Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy ul. Seminaryjna 1 wejście F - 1 piętro lub na adres: techniczny@kpcp.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy