Specjalista ds. Szkoleń Technicznych

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Pracujemy dla innowacyjnej i stabilnej firmy produkcyjnej z obszaru automotive, od lat obecnej na rynku polskim. Nasz Klient nieustannie poszerza grono odbiorców swoich produktów w Polsce jak i zagranicą. Obecnie poszukujemy komunikatywnej, otwartej i dynamicznej osoby, zmotywowanej do rozwoju na stanowisku:

Specjalista ds. Szkoleń TechnicznychMiejsce pracy: Poznań

Główne zadania i obowiązki:

  • organizacja i prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników zaplecza technicznego Klientów w zakresie budowy i obsługi pojazdów;
  • organizacja i prowadzenie szkoleń kierowców Klientów w zakresie zasad ekonomicznej i prawidłowej eksploatacji pojazdów;
  • opracowywanie materiałów szkoleniowych oraz aktualizowanie i archiwizowanie dokumentacji technicznej;
  • wsparcie dla Klientów pod kątem wiedzy merytorycznej i doradztwa technicznego;
  • organizacja i prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników serwisu.

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie techniczne, preferowane wyższe o specjalności: pojazdy transportu masowego, transport, silniki spalinowe;
  • praktyka lub doświadczenie w obszarze technicznym z zakresu transportu masowego, pojazdów szynowych będzie dodatkowym atutem;
  • wysokie kompetencje komunikacyjne, umiejętność i skuteczność w zakresie przekazywania wiedzy;
  • znajomość budowy pojazdów samochodowych oraz zainteresowanie branżą motoryzacyjną;
  • umiejętność prowadzenie prezentacji;
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego wykorzystywana praktycznie podczas szkoleń dla odbiorców zagranicznych;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych.

Klient oferuje:

  • kompleksowe wdrożenie do zadań w cyklu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • umowę o pracę z atrakcyjnych uposażeniem podstawowym i premiowym, związanym z realizacją zadań;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie posiłków;
  • premie świąteczne i dofinansowanie wypoczynku.

Zainteresowane osoby zapraszamy do zgłoszeń i przesyłania swoich dokumentów aplikacyjnych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.