Specjalista ds. szkoleń otwartych i konferencji

Brainstorm Group Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Sprzedaż szkoleń otwartych oraz usług konferencyjnych
  • budowanie długofalowych relacji z kluczowymi Klientami firmy
  • analiza rynku oraz tworzenie strategii sprzedaży
  • zdalne spotkania z Klientami i prezentacja produktów
  • doradztwo w wyborze szkoleń
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

  • Umiejętność prowadzenia rozmów i budowania relacji z Klientem
  • minimum 2 letnie doświadczenie w handlu
  • pewność siebie
  • umięjetność prowadzenia negocjacji
  • umięjetność pracy pod presją czasu
  • duża samodzielność i odwaga w działaniu
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość branży szkoleniowej i konferencyjnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stały rozwój i udział w szkoleniach
  • praca z Klientami o dużej renomie
  • dobre warunki i narzędzia pracy (klimatyzowane pomieszczenie, wyposażona kuchnia, laptop, telefon komórkowy)
  • partnerskie relacje
  • system motywacyjny
  • dobra lokalizacja i dojazd do pracy
  • miejsce parkingowe
  • elastyczne godziny pracy
  • dobrą firmową kawę

Prezentacja firmy

Brainstorm Group Sp z o.o. to lider na polskim rynku usług szkoleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi