Oferta wyróżniona

Specjalista ds. szkoleń gastronomicznych - Trener kulinarny

Busko Zdrój, cała Polska, świętokrzyskie

Mastergrupa

Opis stanowiska pracy

Mastergrupa to grupa firm powiązanych kapitałowo. Jesteśmy m.in. franczyzodawcą ogólnopolskiej sieci pizzerii działającej pod marką "Stopiątka", która obecnie liczy ponad 50 lokali w całym kraju.

Rozwijaj się z nami!

Miejsce pracy: teren całej Polski, Biuro w Busku Zdroju

Celem pracy na tym stanowisku będzie koordynacja procesem otwarcia nowych placówek Sieci Pizzerii Stopiatka, a przede wszystkim prowadzenie szkoleń dla pracowników pizzerii.

W szczególności do obowiązków będzie należało:

  • Szkolenie pracowników pizzerii w zakresie standardów pracy w Sieci Pizzerii Stopiątka (zwłaszcza pizzermanów i obsługę sali)
  • Koordynowanie procesem otwarcia we współpracy z Opiekunem Franczyzobiorcy
  • Kontrolowanie standardów Sieci w nowo otwartym lokalu i merytoryczne wsparcie Franczyzobiorcy w procesie otwarcia
  • Raportowanie i analizowanie efektów szkoleń.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie gastronomiczne
  • Aktualna książeczka zdrowia
  • Znajomość procedur HACCP
  • Minimum kilkuletnie letnie doświadczenie w zawodzie kucharz-pizzerman
  • Minimum dwu letnie doświadczenie w pracy trenera / szkoleniowca kulinarnego
  • Dobra znajomość standardów obsługi kelnerskiej
  • Wysoka umiejętność organizacji pracy i zarządzania personelem w lokalu gastronomicznym
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy w przystępny sposób
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Znajomości Pakietu MS Office, szczególnie Excel do analiz i raportów.

Wymagania

Oferujemy:

  • Pracę w młodym,przyjaznym zespole w firmie z 20 letnią tradycją, dynamicznie się rozwijającej
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

Prezentacja firmy

Mastergrupa

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Catering / Gastronomia , Praca Inne