Specjalista ds. systemu ERP |Słubice |wsparcie w relokacji

Gi Group Poland S.A.

Świecko, lubuskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Świecko

Zadania:

  • sprawowanie pieczy nad funkcjonowaniem systemu ERP
  • prowadzenie szkoleń użytkownikom systemu
  • rozwój systemu ERP o nowe funkcjonalności
  • kontakt z konsultantami
  • tworzenie skryptów, podstawowe projektowanie
  • migracje danych między systemami, rozwój raportowania

Oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie informatyczne
  • biegłość w obsłudze komputera (pakiet MS Office)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferowane:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio z naszym Klientem)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • świadczenia pozapłacowe: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dodatek energetyczny
  • dopłaty do dojazdów do pracy
  • wsparcie w relokacji/możliwość zakwaterowania

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.