Specjalista ds. systemów zapewnienia jakości 8.000 brutto

Charlie works Sp. z o.o.

Opole, Niemodlin, Krapkowice, Lewin Brzeski, opolskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Opole, Niemodlin, Krapkowice, Lewin Brzeski

Masz motywację do pracy i Jesteś gotowy zacząć od zaraz?

Napisz do Nas a my dostarczymy Ci informacje o ofercie.

Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) szuka pracownika, na stanowisko

Miejsce pracy: Prężnie rozwijająca się opolska firma z branży automotive o kapitale zagranicznym produkująca elementy układu kierowniczego dla takich producentów samochodów jak Fiat czy Ford.

Lokalizacja: Opole, Polska

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 7.000 – 8.000 brutto plus premia roczna
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • możliwość pracy hybrydowej
  • elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie od 6:00 do 9:00 i skończenie po 8h)
  • jedna zmiana bez weekendów
  • rozwój kompetencji w zakresie współpracy międzynarodowej z Naszymi głównymi klientami Ford i Fiat

Szukamy pracownika, który:

  • posiada minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku najlepiej w branży automotive
  • ma wykształcenie wyższe
  • zna język angielski – B1/B2
  • ma doświadczenie w realizacji audytów

Zakres obowiązków:

  • zapewnianie efektywnego funkcjonowania i doskonalenia systemu zarządzania jakością zgodnie z obowiązującymi normami ISO 9001 oraz IATF 16949
  • opracowywanie i nadzorowanie procedur/instrukcji dotyczących uzyskania zaplanowanego poziomu jakości
  • aktualizacja dokumentacji i kontrola poprawności dokumentów
  • tworzenie harmonogramów audytów oraz koordynacja i realizacja audytów wewnętrznych (systemu, procesów i produktów)
  • udział w audytach zewnętrznych i doskonalenie systemu pod kątem specyficznych wymagań klienta
  • nadzór nad działaniami zapobiegawczymi, korekcyjnymi i korygującymi
  • inicjowanie usprawnień w zakresie funkcjonowania SZJ
  • planowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu SZJ

Skontaktuj się z naszym opiekunem tej oferty pracy:

Marta +48_696_014_236

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.